ссылка

«Завезені люди» – хто вони насправді

Увеличить шрифт
А
А
А

У той час, коли «азовці», «нацкорпусята» та інші «нахтігалі Білецького» завзято жбурляли у поліцію (до речі, за відсутності у Києві Порошенка) іграшковими підсвинками, суспільство підклало владі іншу свиню. Причому, величезну. Раптом з’ясувалося, що попри нескінченні балачки можновладців та їхніх кишенькових медіа про страшенну загрозу українському суверенітету з боку  сусідкі-«агресорки», українці дуже непогано (57%)* до неї ставляться, не кажучи вже про симпатії до росіян (77%). Причому за останні півтори роки показник симпатій до Росії підскочив на двадцять відсотків! Тобто «хто не скаче, той москаль», «остаточне прощавай», «геть від Москви», «ніколи ми не будемо братами», «москаляку на гілляку» не діє на пересічного українця, він вперто щедро ллє флюїди добра у, здавалося б, порожній глечик, колись наповнений чудовим еліксиром дружби, що дає і силу, і здатність творити майбутнє.

Цікаво, чи пан В’ятрович після оприлюднення цієї убивчої для нього соціології пустить собі кулю у лоба? Нехай не собі – фізичний особі, але ж собі – ідеологічному батькові новітньої України з тисячолітньою історією, відірваною від історії Росії? Не менш цікаво, коли надумає стрілятися пан Парубій, якому якась бабця розповідала, що Схід України з давніх-давен начебто захоплений переселенцями з іншої держави, а мільйони українців знищені. «І сьогодні ви апелюєте до місцевого населення, до думки людей, які там живуть?», – гнівно волав він у Верховній Раді, грудьми кидаючись на захист «декомунізації» у частині зміни назв населених пунктів. То тепер не треба робити великі очі, дивуючись симпатіям Сходу до росіян на рівні 85-87% – на тій території, за теорією Парубія, усюді мешкають «завезені люди»! Але, так виходить, що вже й на Захід вони теж «завезені», бо звідки там взялися 70% «доброго» і «дуже доброго» ставлення до росіян, яких пропаганда успішно записала до «мокшан» та «фіно-угрів»?

До слова, чому саме мокшани, а не, наприклад, ерзяни? Але на це пропаганда «а-ля в’ятрович» відповіді не дає…

«Завезені люди», яких, здається, в Україні переважна більшість, взагалі непоганої думки щодо «країни-агресора»: таких 70-75% на Півдні і Сході, 50% – у Центрі, 41% – на Заході. Загальний показник «доброго» та «дуже доброго» ставлення до Росії – 57%. Тобто, гасло про «російску агресію» теж кульгає на всі чотири лапи.

Також «завезені люди» все більше схильні до того, що з «агресором» мають бути відкриті кордони – за рік відсоток тих, хто саме так вважає, збільшився від 44 до 48. Мабуть, ще чотири відсотки останнім часом «підвезли».

Одне може хоч якось втішити Парубія з В’ятровичем: у доброму ставленні до керівництва Росії зізналися тільки 13% респондентів. Але ж і тут приховалася страшенна зрада: по-перше, відсоток тих, хто сприймає Кремль «дуже погано», зменшився з 2014 року на 12%, с 2016-го – на 19%, по друге, переважна більшість українських політиків (Парубій теж) можуть тільки мріяти про підтримку на рівні 13%, а щодо антирейтингу Кремля, так у президента України Порошенка він точнісінько такий же – 69%. Причому у Кремля тренд – висхідний, у Порошенка – спадний.

А якщо Парубій з В’ятровичем і далі продовжуватимуть діяти у тому ж дусі, що й зараз (один відключає депутатові мікрофона за російську мову, а другий тяжко захворів на «деколонізацію»), можна здогадатися, якими будуть підсумки майбутніх соціологічних опитувань. Чим більше пам’ятників Пушкіну та Суворову поляжуть у війні В’ятровича з вітряками «деколонізації», чим завзятіше Парубій буде захищати мову від спроб відкрити рота на російській (до речі, сам спікер спікає на галицькій говірці з усіма оцими «тре» та «тіки»), тим більше в Україні буде «завезених людей», які категорично не сприймають історію за В’ятровичем та мову за Парубієм. «Життя по-новому» за Порошенком вони теж не сприймають. Бо країна В’ятровича, Парубія, Порошенка та усієї зграї, що нині є владою – то не їхня країна. Їхня – інша, гостинна та хлібосольна, де за спільним столом співають «Червону Руту» і «Катюшу». Для цієї України «завезені люди» – це як раз ті, які співати, їсти й пити разом відмовляются, але не йдуть собі подалі тихенько, а псують застілля, підбиваючи народ на свари та бійки. Парубії, Супруни, В’ятровичи – ось справжні «завезені». Щодо Порошенка – він свій, тільки, як кажуть, «нема роду без вироду».

*опитування КМІС

 

7
Поставить лайк: 81
Если Вы заметите ошибку в тексте, выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы отослать информацию редактору