ссылка

Ивано-Франковск: «Почему наши огороды отдают участникам АТО?»

Увеличить шрифт
А
А
А

Обурені люди не розуміють, чому їхні городи забрали для учасників АТО, якщо є вільні землі.

Із таким питанням вони прийшли на особистий прийом до міського голови Івано-Франківська. Там розповіли, що вже роками обробляють ці городи і навіть хотіли їх приватизувати та зібрали для цього необхідну документацію, але  їм це так і не вдалося. А зараз їхні городи роздали учасникам АТО, а їм взамін пропонують необроблені ділянки.

Вони просили міського голову приїхати і подивитися на ті городи, які в них забрали і порівняти з тими, які їм пропонують. Однак Руслан Марцінків відповів, що не зможе, бо не має до цього ніякого відношення. «Ну, а що я зараз інвалідам війни без руки, без ноги скажу?», – запитав їх мер. Відтак він доручив начальнику управління земельних відносин Кирилові Обладану та своєму заступнику Олексію Кайді виїхати на місце та врегулювати ситуацію.

Як пояснив Обладан, люди не мали на ці городи жодних документів і просто користувалися ними. Оскільки зараз ці ділянки виділили учасникам АТО, то влада запропонує людям альтернативні варіанти. Натомість 0мер Франківська вибачився перед учасниками АТО, яких назвав рейдерами.

По материалам: «Галицкий корреспондент»

 

6197
Поставить лайк: 29
Если Вы заметите ошибку в тексте, выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы отослать информацию редактору
http://3288-o-rodinapereezd.n3.s3dev.ru/node/37756