Информационно-аналитический портал
ссылка

В Львовской области начали могилизировать, публикуя повестки через газету

Увеличить шрифт
А
А
А
Проблема оповіщення військовозобов’язаних актуальна для кожного військкомату. Саме ця ділянка роботи часто буває найбільш складною. Вручення повісток ускладнюється багатьма факторами: хтось з поважних причин, а хтось і свідомо уникає зустрічей з  представниками районного військкомату. 

На Львівщині у Сокальсько-Червоноградському об’єднаному районному військовому комісаріаті знайшли ще один ефективний спосіб комунікації з військовозобов’язаними. У районних газетах надрукували список військовозобов’язаних, яких з різних причин не вдалося оповістити. Таким чином їх викликали у Сокальсько-Червоноградський ОРВК для уточнення військово-облікових даних. 

Така форма роботи  виявилась ефективною. Протягом 5 днів після виходу цього номеру газети у військкомат з’явилось 7 військовозобов’язаних. 

Важливим є і просвітницько-виховний аспект. Репутація мужчини - ухильника від військової служби не подобається багатьом чоловікам, особливо на теперішній час. Хоч є й такі,  які гордо заявляють, що їм вдалося "відкосити" від війська. Але відношення громади до них  різко змінюється. Людський осуд, думка оточення має дуже потужний виховний вплив.  З кожним днем військова служба стає все популярнішою і незабаром чоловікам буде соромно зізнаватись, що вони не були у війську.

За матеріалами Львівського обласного військового комісаріату.

По материалам: varjag-2007.livejournal.com

1571
Поставить лайк: 0
Если Вы заметите ошибку в тексте, выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы отослать информацию редактору