Информационно-аналитическое издание

Джерело: Турчинова можуть обрати головою фракції об’єднаної опозиції

Версия для печатиВерсия для печати

Першого заступника ВО «Батьківщина» Олександра Турчинова має бути обрано головою фракції об’єднаної опозиції «Батьківщина» у Верховній Раді. Про це повідомляють джерела Тиждень.ua.

Також співрозмовник  додав, що на базі об'єднаної опозиції буде створено єдину фракцію, хоча чимало депутатів-членів партії «Батьківщина» невдоволені таким рішенням.

«Противників створення єдиної фракції найбільше в лавах «Батьківщини», тому що ми (члени «Батьківщини» - Ред.) «витягнули» на собі всю виборчу кампанію», - сказав співрозмовник.

Водночас інше джерело  в середовищі об’єднаної опозиції зазначило, що опозиціонери вимагатимуть розподілу парламентських комітетів у відповідності до регламенту Верховної Ради від 2008 року, яким, зокрема, передбачено головування парламентської опозиції в комітетах з питань бюджету, регламенту, свободи слова та інформації, судочинства і судоустрою, соціальної політики та інших – що значно перевищує ту кількість посад, яку Партія регіонів збирається віддати опозиції в 7-му скликанні.

«Під час сьогоднішньої консультації ми вирішили працювати за принципом «або все, або нічого» в питанні комітетів, якщо це питання буде винесене на розгляд підготовчої групи», - сказав співрозмовник, зазначивши, що сьогодні повноцінного засідання фракції не відбувалося, тривали лише окремі робочі наради та консультації.

По материалам:  Тиждень.ua

создание сайта: drupal-service.ru