Информационно-аналитическое издание

Народні депутати України VI скликання оцінили свою роботу - опитування Інституту Горшеніна

Версия для печатиВерсия для печати

 

Третина народних депутатів України Верховної Ради VI скликання оцінила свою діяльність у парламенті "на трійку", 20% вважають, що відпрацювали "на четвірку" за п’ятибальною шкалою.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного Інститутом Горшеніна.

"Так, свою діяльність "на трійку" оцінили 31,7% народних обранців. Вважають, що український парламент VI скликання працював добре 21,7%, відмінно - 20%. При цьому, кожний п'ятий народний депутат (20%) висловив думку, що Верховна Рада VI скликання працювала погано, а 6,6% - дуже погано", - говориться у повідомленні.

Більшість народних депутатів (68,3%) негативно оцінює рішення Конституційного суду, згідно з яким було відмінено політреформу і повернено повноваження Президентові. При цьому кожний четвертий опитаний (25%) дав позитивну оцінку цьому рішенню. Утруднилися з відповіддю на дане питання 6,7% респондентів.

Чверть народних депутатів (25%) вважає, що найпозитивніші наслідки для України мав закон про позаблоковий статус країни. Далі з великим відривом йдуть: Закон про вибори народних депутатів України (6,7%), Закон про ратифікацію договору про ЗВТ з СНД (5%), Кримінально-Процесуальний кодекс (5%), Митний кодекс (3,3%), Закон про всеукраїнський референдум (1,7%), Податковий кодекс (1,7%), "Харківські угоди" (0,3%), пенсійна реформа (0,3%), судова реформа (0,3%), Закон про мови (0,1%).

При цьому 41,7% опитаних висловили думку, що жоден з перерахованих законів не мав позитивних наслідків для країни.

Більш як половина респондентів (51,7%) вважає, що народні депутати VII скликання повинні відмінити депутатську недоторканість. Протилежної думки дотримуються 45% опитаних.

Опитування серед народних депутатів України VI скликання проводилося з 4 по 6 грудня. У ньому взяли участь 147 парламентарів.

По материалам: Укрінформ

создание сайта: drupal-service.ru