ссылка

Зеленський проігнорував звернення ієрархів УПЦ

Увеличить шрифт
А
А
А

21 березня відбулося засідання Синоду УПЦ під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, яке обговорювало питання виселення ченців із Києво-Печерської Лаври. Нагадаємо, що мінкульт вимагає від них покинути монастир до 29 березня або увійти до складу так званої ПЦУ.Синод ухвалив текст звернення до президента України Володимира Зеленського, «у зв’язку з численними випадками дискримінації вірян та громад Української Православної Церкви і ситуацією навколо Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври».

У той же день до Офісу президента України прибули найвищі ієрархи церкви на чолі з її предстоятелем, митрополитом Онуфрієм» – з метою донести до керівництва держави позицію Української Православної Церкви».

Зеленський відмовився прийняти священнослужителів. Прес-секретар президента Сергій Никифоров повідомив, що президент України на сьогодні не запланував зустріч із представниками УПЦ.

Священики декілька годин простояли перед резиденцією Зеленського, а потім українські поліцаї розігнали їх під приводом нібито повітряної тривоги

Голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент прокоментував відмову керівника України про відмову зустрічі з церковнослужителями.

«Нам дуже шкода, що держава уникає прямого контакту та діалогу зі значною частиною українського народу, яка є віруючими УПЦ. Нам дуже шкода, що держава артикулює перекрученими фактами про Українську Православну Церкву. Звинувачує УПЦ у всіх гріхах і при цьому не знаходить можливості пояснити свою позицію та зробити все, щоб розвивався діалог між Церквою та Державою в Україні», – сказав митрополит Климент.

В той же час Климент спробував звинуватити Росію в гоніннях на УПЦ, заявивши, «що розпалення конфлікту між державою і Українською Православною Церквою вигідно лише країні-агресору, сьогодні, можливо, ми маємо ситуацію, коли діють якісь деструктивні сили, які на догоду зовнішнім ворогам намагаються розпалити конфлікт всередині України на релігійному грунті».

На жаль, з самого початку «євромайдана» та після державного перевороту, УПЦ зайняла позицію, яка їй не допомогла. Збирання коштів на потреби ВСУ, відсторонення від РПЦ, надії на бісовську українську владу – все це визначило гірку долю УПЦ. З агресивним українством домовитися неможливо, тим більше, його адепти не сприймають православ’я.

На Заході вважають православ’я своїм головним ворогом і намагаються знищити нашу віру. Екс-голова МЗС Швеції Карл Бильдт заявляв: «Православ’я небезпечніше ісламського фундаменталізму і представляє головну загрозу Західній цивілізації, у тому числі й тому, що намагається регламентувати сімейні відносини і вороже геям та трансгендерам». Американський конгресмен Джеймі Раскін нещодавно сказав, що Москва «це світовий центр антифеміністської, антигейської, антитрансгендерної ненависті». Київ – колиска православ’я, саме тому з таким завзяттям антиправославні сили намагаються знищити тут православну віру, замінивши її уніатством та підмінівши на псевдорелігію.

…Навіть пропозиція священицтва УПЦ «віддати шану захисникам і захисницям – віруючим УПЦ, які сьогодні боронять нашу Батьківщину від військової агресії» не мала успіху – Офіс Зеленського зробив усе можливе, щоб принизити святих отців та особисто Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

Але чого чекати від бісів? Доля УПЦ вже визначена.

 

Власний кореспондент «ОР»

34
Поставить лайк: 18
Если Вы заметите ошибку в тексте, выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы отослать информацию редактору