ссылка

Тисячі вірян на чолі з Предстоятелем відзначили пам‘ять усіх святих Києво-Печерської Лаври

Увеличить шрифт
А
А
А

У Неділю другу Великого посту, 12 березня 2023 року: свято Собору всіх преподобних Києво-Печерських, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив урочисте богослужіння у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

Божественну літургію планували звершити на площі біля Ближніх печер Лаври, оскільки жоден з доступних храмів монастиря не зміг би вмістити усіх парафіян та паломників. Однак через негоду довелось звершити богослужіння у Хрестовоздвиженській церкві. Попри холод тисячі вірян Української Православної Церкви молились на площі перед Хрестовоздвиженським храмом, де Предстоятель звершував Літургію.

Блаженнішому владиці співслужив сонм архієреїв Української Православної Царкви, гості у священному сані та духовенство монастиря.

На малому вході Предстоятель відзначив богослужбовими нагородами насельників Лаври у священному сані.

Після читання святого Євангелія Блаженніший архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді.

Архіпастир попросив у пастви молитов.

«Прошу у вас, дорогі брати і сестри, молитв, щоб Господь змінив думки тих людей, які хочуть, щоб братія покинула святу обитель, щоб тут далі горіла лампада молитви, щоб могли кожен з вас прийти сюди, посповідатися, причаститися і поклонитися святим угодникам Печерським», – сказав він.

«Нехай молитвами святих преподобних отців Антонія, Феодосія і всіх Печерських чудотворців Господь благословить нашу землю миром, щоб перестали лунати постріли, щоб люди примирилися один з одним, щоб у своєму житті йшли тим шляхом, яким пройшли наші преподобні отці, шляхом, який називається шлях спасіння, який веде людину до Царства Небесного», – побажав Митрополит Онуфрій.

Після Божественної літургії архієреї, духовенство та віряни на чолі з Предстоятелем пройшли хресним ходом до Дальніх печер та помолились преподобним отцям Києво-Печерським.

Києво-Печерська Лавра. Тисячі людей, які зібралися на Літургію у день пам'яті Собору усіх преподобних Печерських, єдиним серцем і єдиними вустами виконують Символ Віри.

За матеріалами Телеграм-каналу Української православної Церкви (УПЦ)

33
Поставить лайк: 11
Если Вы заметите ошибку в тексте, выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы отослать информацию редактору
https://odnarodyna.org/article/tisyachi-viryan-na-choli-z-predstoyatelem-vidznachili-pamyat-usikh-svyatikh-kievo