ссылка

Казахстанцям варто замислитись – послом України призначено людину без моралі

Увеличить шрифт
А
А
А

Голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай йде з посади. Його відставка пов’язана із призначенням Гайдая послом до Казахстану. За даними обізнаних джерел, Казахстан має надати агреман на призначення нового посла вже після проведення позачергових парламентських виборів, які заплановані на 19 березня.

На місце Гайдая, зазначають джерела, Офіс президента України розглядає кілька кандидатур серед військових.  При цьому Луганської области як такої  у складі України вже немає – є Луганська Народна Республіка у складі Російської Федерації.

Нагадаємо, інформація про призначення Сергія Гайдая послом в Казахстан з’явилася на початку 2023 року. Сам він цю інформацію не підтверджував, але зазначав, що «готовий працювати там, куди його направить президент».

Казахстан, як відомо, є членом Організації Договору про колективну безпеку (ОДКБ), а також Євразійського економічного союзу (ЄАЕС).

Гайдай пішов шляхом маріупольського мера Бойченко – обидва втікли і потім довго розповідали про «перемоги» звідкись з Вінниці.

У Сєвєродонецьку Гайдай був відомий заявами про те, що під час звільнення міста від ВСУ, мирних жителів залишилося лише 10000 (коли їх було ще в рази більше), тим самим провокуючи на пограбування мародерів. Саме при ньому було цілеспрямовано розбито всю міську інфраструктуру міста, розкрадено ВСУшниками магазини, розбито ринок, щоб люди залишилися без продовольства.

За часів Гайдая відбувались страшні злочини українських націоналістів. Слідчий комітет РФ фіксує факт: «Виявлено тіла зі слідами насильницької смерті, а також зі слідами тортур у резервуарах підземних сховищ автозаправки у Сєвєродонецьку, у них руки зв’язані…». Голова спеціальної комісії зі збору та фіксації доказів військових злочинів військово-політичного керівництва України проти населення ЛНР Ганна Сорокова: «В одному місті Сєвєродонецьку, крім агломерації та селищ, підняли 148 тіл, є інформація як мінімум про два масові поховання, де, ймовірно, десь до 600 людей». Чи знав про це керівник військової адміністрації? Безумовно!

Зараз Гайдая призначено підривати Казахстан. На місці казахстанців варто напружитися. Тим більше, Сергій Гайдай добре відомий на Закарпатті як корупціонер, крадій та «політичний Люцифер». Місцеві депутати навіть зверталися до Зеленського з проханням не призначати його на посаду першого заступника Закарпатської обласної адміністрації, знайти людину з «більш високими моральними та діловими якостями».

А для сходу Гайдай підійшов – там людина без моралі була як раз на своєму місці. Тепер у Зеленського вирішили, що підійде і для Казахстану.

Кабмін України також погодив звільнення глав ОВА Одеської та Хмельницької областей.

США наполягають на проведенні виборів у Верховну Раду восени 2023 року, тому Зеленський, рейтинг якого значно похитнувся, намагається розставити в регіонах особисто відданих йому людей.

Власний кореспондент «ОР» в України

40
Поставить лайк: 5
Если Вы заметите ошибку в тексте, выделите её и нажмите Ctrl+Enter, чтобы отослать информацию редактору